» Новини Кам'янця-Подільського

Новини Кам'янця-Подільського

Головні новини Кам'янця-Подільського:

 

--

Магазин тушонки в Кам'янці- перейти

---

Політика, економіка, події, культура, спорт - всі новини Кам'янця-Подільського, Хмельницької області. Дізнайся їх першим! - головні новини з життя Кам'янця тут - https://k-p.net.ua/news_kamenec/ Розташований в центрі Волино-Подільської височини (48 ° 25 'північної широти, 26 ° 32' східної довготи) в 101 км від Хмельницького.

На Офіційному сайті Кам'янця-Подільського розташована найбільш повна інформація про місто та його історію, опубліковані новини місіта і його околиць, фоторепортажі. Міський портал Кам'янця містить довідкові матеріали: афіша театрів і кіно, інформація про погоду, каталог підприємств Велика кількість офіційних документів розміщено в розділах «Офіційно».

Через місто протікає річка Смотрич, створюючи скелястим каньйоном свого русла омега-образну петлю. На території утвореного каньйоном півострова розташований Старе місто - стародавній історико-культурний комплекс. Старе місто складається із старовинних архітектурних споруд, що відображають культури народів, що проживали тут у різний час. Середня річна температура в місті +9 ° C. ----

Кам'янець-Подільський - одне з найдавніших міст України. Завдяки унікальному поєднанню історико-архітектурної, містобудівної спадщини, ландшафту каньйону річки Смотрич, «Старе місто» проголошено державним історико-архітектурним заповідником. Кількість пам'ятників архітектури XI-XIX століть налічує близько 200 будівель та споруд. Потужні оборонні укріплення «Старого міста», фортеця та фортечний міст, Турецький бастіон, з'єднання культових споруд різних релігій залишають неповторне враження. З огляду на багату історико-архітектурну спадщину «Старого міста», Національною комісією України у справах ЮНЕСКО в травні 1994 року було рекомендовано включити його кандидатом до реєстру світової культурної спадщини.
Таклж рекомендуємо почитати анекдоти

Наша продукція:

Високий рівень якості продукції підтверджує сертифікат державного стандарту «Системи управління безпекою харчових продуктів ДСТУ 4427-2005» і міжнародні сертифікати «Системи менеджменту якості ISO 9001 та ISO 22000».